Audyt Wirtualny oraz raport interaktywny

Jako pierwsze laboratorium w Polsce, wprowadzamy nową, innowacyjną usługę tzw. „audyt wirtualny”, gdzie każdy z naszych klientów, z poziomu ekranu komputera może sprawdzić poprawność i powtarzalność uzyskanych wyników z badań. Nasze sprawozdania generujemy w formie raportów interaktywnych. 

Dostęp do pełnej dokumentacji z badań online, wizualizacja dokonanych pomiarów

Indywidualny dostęp do odpowiednio zaszyfrowanych danych i pełnej dokumentacji z badań otrzymają Państwo na desygnowanej platformie Google „G Suite” w tzw. „chmurze”. Nasza innowacyjna i bezpłatna usługa, którą jest audyt wirtualny i raport interaktywny, to dostęp do wyników z badań wszystkich Państwa prób, jak również prób ślepych, pomiarów wzorców. Ponadto udostępniamy wszystkie wykresy, chromatogramy, poprawność kalibracji, aktualne certyfikaty z akredtyacją użytych wzorców, raporty serwisowe apratury itp.  Dokumentacja elektroniczna, to przyjazny środowisku, wygodny i praktyczny sposób przechowywania danych z wykonanych dla Państwa badań i opracowań. 

Czym jest raport interaktywny i dlaczego warto weryfikować prace laboratorium online?

Często bywa tak, iż ślepo wierzymy prezentowanym wynikom i nie zadajemy pytań laboratoriom, ponieważ wynik jest akredytowany tj. niepodważalny i posiadający moc prawną. Nic bardziej mylnego – w szczególności kiedy badania są wykonywane w wielkich, komercyjnych laboratoriach, gdzie jakość pozostawia wiele do życzenia! Serdecznie polecamy wszystkim specjalistom w dziedzinie badań geośrodowiskowych zapoznanie się, czym są zanieczyszczenia i jak prezentują się wyniki analiz na tzw. chromatogramach, wykresach, które udostępniamy bezpłatnie na desygnowanej platformie, w ramach wykonanej usługi. Taką możliwość daje nam innowacyjny raport interaktywny oraz audyt wirtualny. 

15 lat
Doświadczenia
99%
Satysfakcja klientów
ponad 3000
Udział w projektach badawczych/badaniach zanieczyszczeń terenów

Wizualizacja i uwierzytelnienie dokonanych pomiarów dla każdej realizacji badań, dla każdej próbki!

en_GBEnglish