O nas

Nasz zespół to specjaliści w dziedzinie laboratoryjnej analityki środowiskowej oraz branży sozologicznej i geośrodowiskowej. 

Świadcząc usługi skupiamy się na naszej specjalizacji

Tworzymy zespół analityków środowiskowych. Nasze 15 letnie doświadczenie zawodowe na którym opieramy swoją codzienną pracę zdobywaliśmy w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Zakres naszych badań to głównie matryce typu grunt/gleba o różnej ziarnistości, woda podziemna i różnej kategorii odpady.

Udział w ponad 3 tys projektów badawczych w PL

Od 2008 roku zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie w laboratorium, które specjalizowało się w dostarczaniu usług badawczych geologom oraz specjalistom w dziedzinie ochrony środowiska w całej Polsce. Teraz, tworząc własną pracownię laboratoryjną wychodzimy naprzeciw wymagającym klientom. Jesteśmy dumni ze swoich osiągnięć.  

Rozwój i doświadczenie

Świadomość ekologiczna jest coraz większa. Jesteśmy przekonani, że nasza przystępna oferta jeszcze bardziej zwiększy zapotrzebowanie na badania, jak również przyczyni się do poprawy stanu środowiska wielu terenów, które wymagają rozpoznania, remediacji czy rekultywacji. Coraz więcej inwestorów nabiera przekonania, że rozpoznanie geośrodowieskowe ma sens i bardzo znacząco wpływa na wartość nieruchomosci. 

15 lat
Doświadczenia
99%
Satysfakcja klientów
ponad 3000
Udział w projektach badawczych/badaniach zanieczyszczeń terenów

Nasi wykfalifikowani analitycy i chemicy oraz twórcy AFORTEST

IMG_2135
mgr cHEMII I aGROBIOCHEMI

Michał Jarosz

16 letnie doświadczenie w branży, III nagroda na najlepszą pracę mgr w konkursie krajowym. Ponad 10 letnie doświadczenie w akredytowanym laboratorium, specjalizującym się badaniu zanieczyszczenia gruntów, wody podziemnej, odpadów itp. 

MGR CHEMII I AGROBIOCHEMII

Agata Jarosz

16 letnie doświadczenie w branży. Członek The Royal Society of Chemistry z uzyskanym tutułem MRSC. Ponad 10 letnie doświadczenie w akredytowanym laboratorium w Wielkiej Brytanii o specjalności badania próbek gruntów, wody podziemnej, odpadów itp. 

Często

Zadawane pytania

Nic prostszego – działamy niezwłocznie! Wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny by poprosić o wycenę. Po akceptacji wyceny potrzebujemy 24-48h roboczych by dostarczyć Państwu certyfikowane pojemniki, które są wyposażone w odpowiednie wkładki teflonowe.  

Transport prób to odpowiedzialne zadanie. Nasze pojemniczki sprowadzamy z Wielkiej Brytanii by zapewnić najwyższą jakość w przekazywaniu prób. Każdy pojemnik szklany wykonany jest ze szkła bursztynowego i zabezpieczony jest niereaktywną teflonową wkładką PTFE – co jest bardzo istotne z punktu widzenia uszczelnienia pojemniczków. Pobrane i reprezentatywne próbki umieszczane są w tradycyjnych lodówkach turystycznych, które wychładzane są specjalistycznymi chłodziwami. Próbki oczywiście należy zabezpieczyć np. folią bąbelkową by nie przemieszczały się w lodówce. 

Instrukcja dotycząca pojemników

Dostarczenie prób to zadanie naszych zakontraktowanych kurierów.  Wystarczy kontakt z obsługą klienta AFORTEST abyśmy zamówili Państwu kuriera i przesłali mailowo list przewozowy. Jeżeli są Państwo w terenie lub bez drukarki zaznaczymy aby list przewozy kurier miał ze sobą. 

Standardowy czas realizacji zlecenia wynosi 1-7 dni roboczych w zależności o zakresu wykonywanych badań. Wyniki z badań przekazujemy klientom mailowo w postaci plików PDF oraz Excel. Oprócz standardowych raportów z badań klienci otrzymują tabelki w formacie EXCEL, które odnoszą się do aktualnych rozporządzeń. 

Indywidualny dostęp do odpowiednio zaszyfrowanych danych i pełnej dokumentacji z badań otrzymają Państwo na desygnowanej platformie Google „G Suite” w tzw. „chmurze”. Nasza innowacyjna i bezpłatna usługa, którą jest audyt wirtualny i raport interaktywny, to dostęp do wyników z badań wszystkich Państwa prób, jak również prób ślepych, pomiarów wzorców. Ponadto udostępniamy wszystkie wykresy, chromatogramy, poprawność kalibracji, aktualne certyfikaty z akredtyacją użytych wzorców, raporty serwisowe apratury itp.  Dokumentacja elektroniczna, to przyjazny środowisku, wygodny i praktyczny sposób przechowywania danych z wykonanych dla Państwa badań i opracowań

Dowiedz się więcej: 

Audyt Wirtualny

 

Lub zpytaj o szczegóły naszego handlowca: 

0048 607 414 004

pl_PLPolish